Zaffiro KATOWICE

Natychmiastowy efekt liftingu,
odmłodzenia
i rozświetlenia skóry

Czy Zaffiro to zabieg dla Ciebie?

Zaffiro będzie zabiegiem idealnym dla Ciebie jeśli:

Stawiamy na zabiegi stymulujące naturalne procesy przebudowy skóry

Udowodniono naukowo, że poprzez odpowiednią stymulację fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny jesteśmy w stanie skutecznie opóźniać efekty starzenia widoczne na naszej twarzy, a najnowsze technologie pozwalają nam osiągnąć ten cel szybko, nieinwazyjnie, bezboleśnie i NATURALNIE!!!
ZAFFIRO to nowatorski zabieg, który idealnie wpisuje się w naszą filozofię dbania o skórę. Koniecznie poczytaj, z czego rodzi się tak uwielbiany przez klientki #efektzaffiro

efekt zaffiro zabieg zaffiro

#efektzaffiro

Tak naprawdę cała tajemnica tkwi w KOLAGENIE, który stanowi swoiste „rusztowanie” dla naszej skóry. Z wiekiem mamy go coraz mniej, co jest przyczyną zaniku jędrności i pojawiania się zmarszczek. Zadaniem zabiegu Zaffiro jest doprowadzenie do skrócenia i zagęszczenia włókien kolagenowych oraz pobudzenie fibroblastów do tworzenia nowych włókien kolagenu i elastyny.

Dwa etapy działania zabiegu

Bezpośrednio po zabiegu dochodzi do obkurczenia włókien kolagenowych, co jest zauważalne w postaci napięcia skóry, jednak, co najważniejsze !! – wtórny mechanizm odbudowy polega na przebudowie nowego kolagenu. Ten proces zagęszczenia skóry zachodzi do kilku miesięcy po stymulacji. W efekcie skóra staje się gęsta, napięta i jędrna, a zmarszczki ulegają wygładzeniu.

zabieg zaffiro

Jak to działa?

Zaffiro łączy dwie technologie:
Światło podczerwone IR oraz peeling wodny.

Zabieg Zaffiro [Wideo]

Obszary zabiegowe

Twoja Gwarancja Bezpieczeństwa

Zaffiro to urządzenie szwajcarskiej marki Neauvia Devices. Technologia posiada wszystkie wymagane certyfikaty bezpieczeństwa. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, a skóra po zabiegu wygląda naturalnie. Wprowadzenie tak wysokiej temperatury do głębokich warstw skóry jest możliwe dzięki zaawansowanemu systemowi chłodzącemu. Zapewnia on kontrolowane i bezpieczne przeniknięcie podczerwieni do wnętrza skóry bez naruszenia naskórka. Zabieg Zaffiro można wykonywać bez względu na fototyp skóry, ewentualną opaleniznę czy problemy z naczynkami.

Zalecana ilość zabiegów

Jesteś osobą młodą i chcesz wykonać zabieg profilaktycznie w celu zapobiegania efektom postępującej utraty kolagenu – wystarczy 1 zabieg.

 

Zauważasz u siebie oznaki starzenia? Wykonaj serię 4 zabiegów w odstęach co 1 miesiąc. Po okresie 6 miesięcy możesz wykonać zabieg przypominający.

 

W przypadku zabiegów na ciało zaleca się wykonanie 4-8 zabiegów w odstępach 2 – 4 tygodnie.


Po zabiegu pielęgnuj skórę produktami na bazie Witaminy C, która skutecznie wzmacnia proces syntezy kolagenu.

Przeciwwskazania do zabiegu

Zaffiro cena zabiegu

Zabiegi wyszczuplające, likwidujące cellulit, ujędrniające – sprawdź nasz cennik skutecznych terapii łączonych.

Umów się na zabieg Zaffiro

Zadzwoń 32 355 59 00

salon urody katowice
Play Video about salon beauty katowice