Zabiegi pielęgnacyjne na włosy


Pierwszy krok do pięknych włosów to włosy zdrowe. W celu uzyskania najlepszych rezultatów, w zależności od potrzeb, proponujemy Państwu zabiegi od poziomu głębokiej odbudowy i regeneracji, poprzez intensywne nawilżenie do zabiegów wygładzających i nabłyszczających.

Efekt regeneracji i nawilżenia wspomagamy dodatkowo dzięki użyciu urządzenia Mikro Mist. Urządzenie to wytwarza mikroskopijną mgłę wodną, która „wpycha” produkt pielęgnacyjny do wnętrza włosa, tam, gdzie jest najbardziej potrzebny.

Mikrokrystaliczny zabieg rozświetlający Diamond


Zabieg przywracający włosom blask, połysk i intensywność koloru. Przeznaczony dla włosów normalnych, nie wymagających zabiegów związanych ze specyficznymi wymogami.

CENA:
65 zł

Zabieg nawilżający Moisture


Głęboko nawilżający i odżywiający zabieg na bazie produktów Nutri Seduction, przeznaczony do włosów suchych i trudno rozczesujących się.

CENA:
65 zł

Zabieg odbudowujący Reconstruction


Zabieg na bazie produktów Midollo di Bambo pozwala na głęboką odbudowę struktury włosa. Przeznaczony do włosów zniszczonych, cienkich i łatwo łamiących się.

CENA:
65 zł

 

Rekonstrukcja włosa Joico


Rekonstrukcja Joico K-Pak przywraca optymalne nawilżenie, odbudowuje i wzmacnia zniszczone włosy, przedłuża trwałość koloru włosów farbowanych. Zabieg polega na wprowadzeniu w głąb włosa produktów bazujących na formule odbudowującej QUADRAMINE COMPLEX zawierającej zestaw 19 aminokwasów kompatybilnych z keratyną ludzkiego włosa.

CENA:
90 zł

Ampułka pielęgnacyjna Semi di Lino


CENA:
25zł

System OLAPLEX


System pielęgnacji włosów Olaplex został stworzony, aby replikować oraz regenerować mostki dwusiarczkowe włosów, które ulegają zniszczeniu lub zerwaniu w trakcie zabiegów chemicznych takich jak koloryzacja czy rozjaśnianie. Dzięki unikalnej, opatentowanej formule, Olaplex odbudowuje zerwane mostki dwusiarczkowe włosów, dzięki czemu włosy są zregenerowane, miękkie, gładkie i idealnie błyszczące już po jednym zabiegu. Olaplex można zastosować w trakcie zabiegu koloryzacji lub dekoloryzacji włosów w celu ochrony włosów. Może także służyć jako samodzielny zabieg regenerujący i pielęgnujący włosy.

 

CENA: OLAPLEX PRZY KOLORYZACJI
od 60 zł

CENA: ZABIEG REGENERUJĄCY OLAPLEX
120 zł

Work Categories