ICOONE® zabiegi estetyczne na twarz najnowsza technologia, która zwalcza wszelkie objawy starzenia się skóry.

Rewolucyjna metoda ICOONE® stanowi najnowsze osiągnięcie w metodach stymulacji skóry i wyznacza zupełnie nowe trendy w zakresie nieinwazyjnych zabiegów odmładzających i liftingujących.
ICOONE® to innowacyjne osiągnięcie medycyny estetycznej, które umożliwia precyzyjną pracę na tkance łącznej. Mikropęcherzykowa stymulacja ICOONE® intensywnie stymuluje fibroblasty, które uaktywniają produkcję elastyny i kolagenu. Z ICOONE® możemy bez problemu opracować okolice twarzy, szyi, piersi i dekoltu a także delikatne okolice oczu i ust. Skuteczność tej technologii jest fantastyczna – efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Zabiegi polecane w szczególności dla osób pragnących nadać swojej twarzy młody i zdrowy wygląd bez interwencji chirurga.

Jak działa ICOONE® ?


Dzięki nowej technologii Roboderm, ICOONE® to jedyne urządzenie na świecie, które potrafi generować multipęcherzykową stymulację M.M.A.S. Wykorzystuje zmechanizowane głowice masujące z rolkami posiadającymi liczne mikrootwory, które wytwarzają multimikrostymulację. To precyzyjne i dogłębne oddziaływanie na każdy milimetr skóry przeprowadzane jest bez jej rozciągania czy jakiegokolwiek uszkadzania. Rezultatem ich zastosowania jest wielowymiarowy masaż leczniczy. Zabiegi ICOONE® powodują zwiększenie mikroobiegowego przepływu krwi i przepływu limfatycznego, uaktywniają ruch włókienek oraz stymulują fibroblasty. Rezultaty są widoczne od pierwszego zabiegu – zmniejsza się zwłóknienie tkanki, pobudzana jest produkcja lipolizy i kolagenu. Skóra regeneruje się, jest bardziej jędrna i napięta.


zabiegi-icoone-twarz-opis

ICOONE® EFEKTY NA TWARZY

  • Zmarszczki: redukcja zmarszczek nawet w delikatnych obszarach. Redukcja kurzych łapek, zmarszczek mimicznych, napuchniętych powiek, cieni i worków pod oczami.
  • Owal twarzy: Podniesienie owalu twarzy, efekt liftingu.
  • Luźna skóra: Działanie tonizujące i drenujące w celu wygładzenia i ujędrnienia skóry.

 

Work Categories