BTL EMBODY – TWÓJ SPOSÓB NA PŁASKI, UMIĘŚNIONY BRZUCH I BRAZYLIJSKIE POŚLADKI


Przekonaj się, jak szybko i przyjemnie możesz zbudować swoje mięśnie, wyrzeźbić sylwetkę, ujędrnić i podnieść pośladki, a przy okazji 😉 spalić nadmiar tkanki tłuszczowej!

 

 

 

 

 

CZY EMBODY TO ZABIEG DLA CIEBIE?

Zdecydowanie TAK, jeśli Twoim problemem jest:
  • Nieumięśniony brzuch z nadmiarem tkanki tłuszczowej,
  • Wiotka i luźna skóra na brzuchu,
  • Rozstęp mięśni prostych i osłabienie mięśni brzucha po porodzie,
  • Nieregularna powierzchnia brzucha po liposukcji,
  • Płaskie, nieumięśnione lub opadające pośladki,
  • Nadmiar tłuszczu na pośladkach

  

 

 

 

ALE UWAGA!
BTL EMBODY będzie również idealnym rozwiązaniem, jeśli po prostu:
  • Pracujesz nad swoją sylwetką za pomocą ćwiczeń i diety, ale nie do końca jesteś zadowolona/y z efektów,
  • Uprawiasz sporty wytrzymałościowe i zależy Ci na jeszcze lepszych efektach,
  • Jesteś po porodzie i chcesz szybko wrócić do atrakcyjnej sylwetki,
  • Masz problem z rozpoczęciem efektywnych ćwiczeń fizycznych ze względu na osłabione mięśnie i potrzebujesz wsparcia na start,

CO TO JEST TECHNOLOGIA HIFEM ?


Twoim wsparciem w drodze do upragnionego celu będzie technologia HIFEM. Energia HIFEM jest skuteczna w rozbudowie mięśni, ponieważ potrafi wywołać i utrzymać przez wiele sekund supramaksymalne skurcze.
Mówiąc najprościej „ćwiczy” mięśnie ze znacznie większą mocą i częstotliwością, niż jest to możliwe podczas jakiegokolwiek treningu.

HIFEM (High-Intensity Focused Electromagnetic Technology) to zaawansowana technologia elektromagnetyczna o wysokiej intensywności. Wywołuje selektywnie, czyli wybiórczo, ponadmaksymalne skurcze mięśni. Dzięki temu pobudza: wzrost włókien kurczliwych, tworzenie nowych białek i rozrost włókien mięśniowych.

 

 

CO TO SĄ SKURCZE SUPRAMAKSYMALNE ?

Przyjmuje się, że supramaksymalne skurcze są intensywniejsze niż Maksymalny Dobrowolny Skurcz (MVC) wywoływany fizjologicznie. Czyli nie jesteśmy w stanie wywołać takich skurczów samodzielnie, a także nie potrafimy fizjologicznie odpowiednio długo ich utrzymać. To dlatego trening mięśni energią HIFEM jest bardziej skuteczny niż każdy wysiłek fizyczny.

W trakcie jednego zabiegu energia HIFEM wywołuje ok. 20 tysięcy supramaksymalnych skurczów. Są one kierowane bezpośrednio do nerwów obwodowych, niezależnie od funkcji mózgu i są odczuwane jako wyraźne skurcze.

To tak, jakbyś w ciągu 30 minutowego zabiegu wykonała 20 tysięcy brzuszków czy przysiadów.

 

JAK BTL EMBODY BUDUJE MIĘŚNIE?

Podczas treningu EMBODY tkanka mięśniowa musi przystosować się do ekstremalnego treningu, dlatego pod wpływem skurczów przebudowuje swoją strukturę. Wytwarza nowe włókna mięśniowe, zwiększa gęstość i objętość mięśni, co powoduje, że są one większe, lepiej napięte i bardziej widoczne.

 

JAK BTL EMBODY SPALA TŁUSZCZ?


Ponieważ w trakcie zabiegu BTL EMBODY mięśnie wykonują ponadmaksymalne skurcze, mózg otrzymuje informację, że potrzebna będzie energia i to w ekstremalnych dawkach. Dlatego organizm uwalnia potężną ilość energii z najbliżej położonych komórek tłuszczowych. Efekt kaskadowy uruchamia intensywną lipolizę. I tak dochodzi do spalenia tkanki tłuszczowej znajdującej się w sąsiedztwie kurczących się mięśni.

 

CERTYFIKAT FDA


O skuteczności BTL EMBODY w rzeźbieniu mięśni brzucha i modelowania pośladków świadczy rekomendacja Amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków. To jedyna zatwierdzona przez FDA procedura do rozbudowy tkanki mięśniowej w tych obszarach.

 

BADANIA KLINICZNE


Skuteczność i bezpieczeństwo BTL EMBODY zostały przetestowane za pomocą renomowanych metod naukowych (rezonans magnetyczny, tomograf komputerowy, USG i histologicznie) w 13 niezależnych badaniach wieloośrodkowych w USA.

 

JAK CZĘSTO WYKONUJEMY TRENING EMBODY ?


Treningi brzucha i pośladków trwają 30 minut. Powtarzamy je co 2-3 dni. Optymalna seria składa się minimum z 4 zabiegów. Efekty oceniamy po 2-4 tygodniach od ostatniego treningu BTL EMBODY.

 

EMBODY PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU


EMBODY jako zabieg treningowy ma krótką listę przeciwwskazań. Standardowo nie wykonuje się go u kobiet w ciąży i karmiących. Przeciwwskazaniem są choroby nowotworowe i psychiczne oraz metalowe implanty w okolicy zabiegowej (w tym miedziana wkładka domaciczna przy treningu pośladków). Zabieg EMBODY® nie jest także dla osób z rozrusznikiem, niewydolnością płuc i niektórymi chorobami serca.

 

BTL EMBODY EFEKTY

Work Categories