Zabiegi pielęgnacyjne Thalgo

Zabiegi Thalgo
Ponad 40-letnie doświadczenie, bogata oferta zabiegowa i najwyższej jakości preparaty na bazie alg i innych morskich składników sprawiły, że firma Thalgo jest światowym ekspertem w dziedzinie pielęgnacji twarzy i ciała. Wykorzystując dobroczynne właściwości morskiej wody, flory i fauny, Thalgo opracowało zabiegi, które pozwalają na pielęgnację na najwyższym poziomie.

RE-BALANCING TREATMENT

Zabieg balansujący z mikronizowaną algą z czyszczeniem twarzy. Jest to w 100% naturalny zabieg przeznaczony dla skóry tłustej i trądzikowej. Mikronizowana alga morska, bogata w 46 witamin i minerałów zawarta w zabiegu pomaga ustabilizować wydzielanie łoju, uaktywnić krążenie krwi i wspomóc eliminację nagromadzonych toksyn.

AQUARELLE

Zabieg intensywnie nawilżający dla skór szarych, zmęczonych. Odpowiedni na problem worków wodnych pod oczami. Zabieg ma na celu usprawnienie krążenia, odprowadzenie wody z naczyń limfatycznych, nawilżenie i rewitalizację skóry.

MOISTURE QUENCHING PURITY RITUAL

Zabieg intensywnie nawilżający dla skór szarych, zmęczonych. Odpowiedni na problem worków wodnych pod oczami. Zabieg ma na celu usprawnienie krążenia, odprowadzenie wody z naczyń limfatycznych, nawilżenie i rewitalizację skóry.

OXYGENATING PURITY FACIAL

Intensywne międzykomórkowe dotlenienie i promienny blask. Zabieg „na wyjście”. Poprawia wygląd skóry podczas przesilenia jesiennego i wiosennego. Zabieg przeznaczony do pielęgnacji skóry niedotlenionej, zmęczonej i pozbawionej blasku. Zabieg przeznaczony do pielęgnacji skóry młodej potrzebującej nawilżenia.

ABSOLUTE HYDRATION RITUAL

Zabieg intensywnie nawilżający z kompleksem Seve Marine®. Zabieg ma na celu przywrócenie skórze naturalnego płaszcza hydrolipidowego, nawilżenie i spłycenie drobnych zmarszczek.

PURE COLLAGEN VELVET MASK

Głębokie nawilżenie i złagodzenie zmarszczek. Płaty kolagenu zwierzęcego pozwalają utrzymać wysoki poziom nawilżenia, zapobiegają dehydratacji oraz spłycają drobne zmarszczki.

PURE COLLAGEN VELVET MASK + SEVE MARINE®

Głębokie nawilżenie i spłycenie zmarszczek. Zabieg ma na celu stworzyć barierę ochronną przed odparowaniem wody z zewnętrznych warstw naskórka oraz wygładzić drobne zmarszczki.

THALGODERM MASK + RASPBERRY EXTRACTS

Nawilżająco-odżywczy zabieg dla skóry wrażliwej. Zabieg z użyciem maski z alginatu i malinowej ampułki przynosi dużą ulgę skórze wrażliwej, koi i łagodzi, doskonale nawilża i zabezpiecza ją.

ABSOLUTE REHYDRATING TREATMENT

Intensywny zabieg nawilżająco-przeciwzmarszczkowy na bazie kolagenu pochodzenia morskiego. Kompleks Seve Marine oraz płatki z morskim kolagenem ze skóry rekina żarłacza stanowią opcję głębokiego nawilżania dla skór odwodnionych po ok. 35 roku życia.