ZABIEGI BANKIETOWE – RATUNEK DLA ZMĘCZONEJ CERY PRZED WIELKIM WYJŚCIEM!

Przed nami sylwester i okres karnawału. Zdarza się, że dwa dni przed ważnym wyjściem uświadamiamy sobie, że mamy wszystko poza piękną i promienną cerą. Wtedy właśnie szczególnie doceniamy urok nowoczesnych technologii oraz innowacyjnych zabiegów kosmetycznych.

Zabiegi bankietowe przynoszą natychmiastowy efekt napiętej, promiennej, rozjaśnionej i nawilżonej cery oraz usuwają objawy zmęczenia i codziennego stresu! Co istotne, są to zabiegi nieinwazyjne, więc nie pozostawiają śladów w postaci złuszczenia lub podrażnienia.

Jeśli marzy Wam się natychmiastowy efekt, koniecznie przeczytajcie, na czym polega moc działania tzw. „zabiegów last minute”.

Infuzja tlenowa – O infuzji tlenowej mówi się „zabieg gwiazd”, ponieważ często podkreślają one jego skuteczność i natychmiastowy efekt gwarantujący doskonały wygląd na „wielkie wyjście”. Zabieg polega na aplikowaniu tlenu pod wysokim ciśnieniem, co pozwala na „wtłoczenie” w głąb skóry składników aktywnych zawartych w serum. Do wyboru mamy witaminę C, która ma działanie rozjaśniające i antyoksydacyjne, kwas hialuronowy, który maksymalnie nawilży skórę, oraz kolagen, który zniweluje drobne zmarszczki i poprawi napięcie.

Zabieg Mediderma Ferulac C – (Kwas ferulowy z witaminą C) – Choć wciąż jeszcze o nim niewiele słychać, kwas ferulowy jest niezaprzeczalnym hitem w pielęgnacji skóry. Ma bardzo silne działanie antyoksydacyjne i rozjaśniające. Choć słowo „kwas” często kojarzy nam się ze złuszczaniem naskórka, tutaj złuszczania nie będzie. Składniki aktywne zawarte są w bardzo małych cząsteczkach, tzw, nanosomach, dzięki czemu pokonują barierę naskórka, wnikają głęboko w skórę i tam są stopniowo uwalniane. Połączenie kwasu ferulowego z witaminą C potęguje działanie tych substancji i przynosi efekt napiętej, rozjaśnionej i gładkiej cery.

Geneo – pod tą nazwą kryje się kompleksowa pielęgnacja, rewitalizacja oraz naturalne dotlenienie skóry od wewnątrz. Podczas zabiegu wykorzystującego technologię Oxygeneo stosuje się specjalne kapsułki bogate w składniki odżywcze, które dobiera się w zależności od potrzeb skóry. Zabieg zapewnia bardzo silne dotlenienie skóry (efekt Bohra) oraz wyraźne wygładzenie jej powierzchni za pomocą mikrogranulek znajdujących się w kapsułce. To sprawia, że substancje aktywne mogą znacznie głębiej wniknąć w głąb skóry i dzięki temu silniej działać.

BTL Exilis – Technologia bazująca na fali radiowej i ultradźwiękach. Mimo, że głównym celem działania zabiegu Exilis jest zainicjowanie fibroblastów do długotrwałego procesu odbudowy włókien kolagenowych, już bezpośrednio po zabiegu owal twarzy jest uniesiony, a skóra bardziej napięta i ujędrniona, jednym słowem – młodsza. Podczas zabiegu wybrany obszar twarzy, szyi oraz dekoltu jest podgrzewany. Zabieg jest bardzo przyjemny, a uczucie ciepła pozwala się dodatkowo odprężyć.

Zaffiro – Ciepło, które odmładza. Gdy pod wpływem upływu czasu i zmęczenia skóra staje się wiotka i szara, podgrzanie jej wewnętrznych warstw do 65 stopni C pozwala wysłać fibroblastom sygnał do syntezy kolagenu. Włókna kolagenowe i elastyna, odpowiedzialne za napięcie skóry, zostają skrócone do swojej pierwotnej długości. Zabieg jest wzbogacony o technologię peelingu wodnego, który doskonale oczyszcza skórę, zapewniając jej intensywne nawilżenie i wygładzenie.

Czas na ciało…

Endermologia – chociaż zyskała już miano kultowego zabiegu wyszczuplającego oraz zwalczającego cellulit, ma również silne działanie drenujące – co jest szczególnie ważne przed wielkim wyjściem. Masaż próżniowy pobudza mikrocyrkulację w skórze i procesy regeneracyjne. Usprawnia przepływ krwi i limfy, usuwając nadmiar wody z organizmu. Zabieg „last minute” pozwoli na luz przy zapinaniu kreacji, natomiast już trzy zabiegi dadzą widoczny efekt wyszczuplenia i wygładzenia. Najnowsza wersja endermologii – LPG Alliance – ma wbudowane specjalne czujniki, które wykrywają, w jakiej kondycji jest skóra, i dopasowuje do niej najlepsze parametry zabiegowe.

No cóż , pozostaje nam życzyć Wam szampańskiej zabawy i wszystkiego co piękne w nadchodzącym Roku !!!

Kategorie