Radiofrekwencja mikroigłowa

ZAFFIRO LIFTING

RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA – NOWOŚĆ !

Synergia działania dwóch technologii: radiofrekwencji i mikronakłuwania / Spektakularne efekty zabiegowe / Obecnie jedyna metoda pozwalająca na leczenie rozstępów i blizn

DLACZEGO ZABIEG RADIOFREKWENCJI MIKROIGŁOWEJ JEST TAK SKUTECZNY ?

zabieg radiofrekwencja

DLACZEGO ZABIEG RADIOFREKWENCJI MIKROIGŁOWEJ JEST TAK SKUTECZNY ?

Technologia Radiofrekwencji Mikroigłowej jest niezwykle skuteczna, a w przypadku niektórych wskazań okazuje się być niezastąpiona. Zacznijmy od wskazań, którymi najczęściej kierują się nasze Klientki, a mianowicie szeroko rozumianego tematu odmładzania skóry twarzy, szyi i dekoltu. Do tej pory prym wiodły dwie technologie: Radiofrekwencja (RF) oraz mikronakłuwanie. Obie te metody, mimo że opierają się na zupełnie różnym działaniu, miały jeden wspólny cel – kontrolowane uszkodzenie, które miało zainicjować naturalne procesy naprawcze doprowadzające do zainicjowania odbudowy włókien kolagenowych. W urządzeniu do radiofrekwencji mikroigłowej połączono te dwie technologie i właśnie ta synergia jest głównym kluczem do sukcesu tego zabiegu. Oprócz zabiegów odmładzających, radiofrekwencja mikroigłowa okazała się być niezastąpioną w walce z bliznami (również potrądzikowymi), rozstępami, wiotką skórą brzucha, zmarszczkami.

RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA – NA CZYM POLEGA ZABIEG ?

Zabieg polega na wprowadzeniu bardzo cienkich igieł na regulowaną głębokość pomiędzy 0,5mm a 3,5mm. W tym samym czasie emitowana jest fala radiowa, która nagrzewa tkankę wokół powierzchni igieł. W wyniku wytworzonej energii dochodzi do powstania punktów koagulacji oraz kontrolowanych przegrzań, które inicjują proces regeneracji i tworzenia się nowych struktur kolagenowych.

 

Dzięki użyciu specjalnych, jednorazowych kartridży, zabieg jest bezpieczny i bardzo precyzyjny. W zależności od miejsca zabiegowego oraz wskazania, dopasowujemy wielkość kartridża, głębokość nakłuwania oraz moc fali radiowej. Dzięki zastosowaniu najmniejszych kartridży, jesteśmy w stanie precyzyjnie i bezpiecznie opracować okolice oczu!

RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA – EFEKTY ZABIEGU

RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA – PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU

RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA – SERIA ZABIEGOWA

Zabiegi wykonuje się w odstępach co 4 tygodnie. Standardowo wykonuje się 3 zabiegi w serii. Po zakończonej serii, po okresie pół roku, można wykonać zabiegi przypominające.