RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA KATOWICE

Odmłodzenie, Wygładzenie zmarszczek Redukcja blizn, Redukcja rozstępów

Czy radiofrekwencja mikroigłowa to zabieg dla Ciebie?

Radiofrekwencja mikroigłowa będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem, jeśli Twoim problemem są:
radiofrekwencja mikroigłowa korzyści zabieg

Jakie korzyści przyniesie Ci zabieg?

Stawiamy na zabiegi stymulującenaturalne procesy przebudowy skóry

Udowodniono naukowo, że poprzez odpowiednią stymulację fibroblastów doprodukcji kolagenu i elastyny jesteśmy w stanie skutecznie opóźniać efektystarzenia widoczne na naszej twarzy i ciele, a najnowsze technologie pozwalająnam osiągnąć ten cel szybko, nieinwazyjnie i NATURALNIE!!! Radiofrekwencja mikroigłowa to kolejna technologia, która doskonale wpisuje się wnaszą filozofię dbania o skórę.

Na czym polega zabieg?

Zabieg polega na wprowadzeniu bardzo cienkich igieł na regulowaną głębokość pomiędzy 0,5 mm a 3 mm. W tym samym czasie emitowana jest fala radiowa, która nagrzewa tkankę wokół powierzchni igieł. Dzięki temu, że energia emitowana jest poprzez izolowane mikroigły, jesteśmy w stanie wprowadzić ją na kontrolowaną głębokość i zapoczątkować proces przebudowy skóry w głębszych warstwach skóry.

Z technicznego punktu widzenia, zabieg radiofrekwencji łączy w sobie dwie technologie:

SYNERGIA DWÓCH TECHNOLOGII: MIKRONAKŁUWANIA I RADIOFREKWENCJI

=

PODWÓJNA SIŁA I JESZCZE LEPSZA SKUTECZNOŚĆ

Radiofrekwencja mikroigłowa -zabiegi na ciało

RF mikroigłowy to zabieg który doskonale sprawdza się w leczeniu wiotkościskóry brzucha, ramion lub ud. Ponadto, jest to jedna z niewielu technologii, która jest w stanie zredukować rozstępy i blizny.

Twoja Gwarancja Bezpieczeństwa

Dzięki użyciu specjalnych, jednorazowych kartridży, zabieg jest bezpieczny ibardzo precyzyjny. W zależności od miejsca zabiegowego oraz wskazania,dopasowujemy wielkość kartridża, głębokość nakłuwania oraz moc fali radiowej.Dzięki zastosowaniu najmniejszych kartridży jesteśmy w stanie precyzyjnie ibezpiecznie opracować okolice oczu. Urządzenie daje naturalny efekt silnej, kompleksowej regeneracji skóry widocznyjuż po pierwszym zabiegu. Zabieg możesz bezpiecznie wykonać niezależnie od pory roku i karnacji.

Jak wygląda zabieg?

Aby zabieg był komfortowy, na skórą nakładamy krem znieczulający na bazielidokainy. Po ustawieniu odpowiednich parametrów, na głowicę urządzenianakładamy jednorazowy kartridż z igłami emitującymi falę radiową, a następnie wykonujemy mikronakłucia. Bezpośrednio po zabiegu skóra jest zaczerwieniona.Zabieg daje początek procesowi przebudowy skóry, który trwa do trzech miesięcy. W efekcie poprawia się jakość i napięcie skóry, wygładzają się zmarszczki,zmniejsza się widoczność blizn, rozstępów i rozszerzonych porów.

Zalecenia pozabiegowe

Zalecana ilość zabiegów

Zabiegi wykonuje się w odstępach co 4 tygodnie. Standardowo wykonuje się 3zabiegi w serii. Po zakończonej serii, po okresie pół roku, można wykonać zabiegiprzypominające.

Przeciwwskazania do zabiegu

Radiofrekwencja mikroigłowa cena

Zabiegi wyszczuplające, likwidujące cellulit, ujędrniające – sprawdź nasz cennik skutecznych terapii łączonych.

Umów się na zabieg Radiofrekwencja mikroigłowa

Zadzwoń 32 355 59 00

salon urody katowice
Play Video about salon beauty katowice