Oczyszczanie wodorowe

AQUASURE H2

Czy oczyszczanie wodorowe to zabieg dla Ciebie?

Oczyszczanie wodorowe będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem, jeśli Twoim problemem jest:

Jakie korzyści przyniesie Ci zabieg?

AQUASURE H2 oczyszczanie wodorowe to innowacyjna, oryginalna, koreańska metoda wieloetapowego oczyszczania skóry. Polega na dogłębnym oczyszczaniu skóry za pomocą kilku technologii: terapii aktywnym wodorem, hydropeelingu, eksfoliacji kwasami w preparatach typu premium.

Zabieg polega na dostarczeniu skórze cząsteczek wodoru, które oczyszczają skórę na poziomie komórkowym. Wodór, który jest najmniejszym i najlżejszym pierwiastkiem może przenikać do głębokich struktur skóry. Dostarczany skórze za pomocą nasyconego strumienia wody eksfoliuje martwe komórki naskórka, pozostawiając skórę dogłębnie oczyszczoną. Aktywny wodór wykazuje także właściwości przeciwstarzeniowe eliminując wolne rodniki tlenowe. Przenikając wgłąb skóry łączy się z reaktywnymi i najbardziej szkodliwymi wolnymi rodnikami tlenowymi, a następnie w postaci wody usuwa je z organizmu zatrzymując proces starzenia skóry.

ETAPY ZABIEGU

Etap 1
OCZYSZCZANIE WODOROWE

W pierwszym etapie w głąb skóry wprowadzane są cząsteczki aktywnego wodoru. Jest on aplikowany jest w postaci strugi wody o podwyższonym ciśnieniu. Aktywny wodór efektywnie oczyszcza skórę na poziomie komórkowym i redukuje wolne rodniki tlenowe, które odpowiedzialne są za starzenie się skóry.

Etap 2
HYDROPEELING

Hydropeeling, czyli zabieg wodnej mikrodermabrazji, wykonywany pod wysokim ciśnieniem wody, dzięki czemu pozwala osiągnąć gładką i świeżą skórę. Podczas tego etapu usuwane są martwe komórki oraz zanieczyszczenia z powierzchni skóry.

Etap 3
INFUZJA JONOWA

Podczas tego etapu do skóry wprowadzane są substancje eksfoliujące i odżywcze. Efekt złuszczania jest potęgowany przez obecność kwasu mlekowego, a działanie odżywcze i regenerujące zapewnia witamina C.

Etap 4
LIFTING MCS

Na zakończenie zabiegu wykonuje się masaż przy użyciu głowicy MCS wykorzystującej stymulację mikroprądami. Poprawia to napięcie i elastyczność skóry.

zabiegi na twarz oczyszczanie-wodorowe AQUASURE H2
Urządzenie Aquasure H2

Przeciwwskazania do zabiegu

Oczyszczanie wodorowe cena

Oczyszczanie wodorowe – sprawdź nasz cennik skutecznych terapii

Umów się na oczyszczanie wodorowe

Zadzwoń 32 355 59 00

salon urody katowice
Odtwórz film na temat salon beauty katowice