Mezoterapia mikroigłowa Nanopore KATOWICE

Likwidacja zmarszczek, zwężenie porów.

Czy Mezoterapia mikroigłowa to zabieg dla Ciebie?

Mezoterapia mikroigłowa będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem, jeśli Twoim problemem są:

zalety mezoterapia mikroigłowa

Jakie korzyści przyniesie Ci zabieg?

Na czym polega zabieg?

Mezoterapia mikroigłowa polega na intensywnym, bardzo gęstym i odpowiednio głębokim nakłuwaniu wybranych okolic twarzy lub innych części ciała. Podczas jednego zabiegu na twarzy powstają dziesiątki tysięcy malutkich nakłuć. których zadaniem jest spowodowanie mikrourazów. W jakim celu?
Mikrourazy pobudzą Twoją skórę do samoleczenia, pobudzą naturalne czynniki wzrostu w skórze, zastymulują fibroblasty do produkcji włókien kolagenowych i elastyny, co zapoczątkuje długotrwałe procesy regeneracyjne prowadzące do przebudowy skóry.
Cały ten proces zachodzący w skórze powoduje jej zgrubienie i ujędrnienie, zmniejszenie zmarszczek i zwężenie porów.

Ale to nie jedyna korzyść płynąca z zabiegu…

Jednocześnie podczas zabiegu mikronakłuwania w skórze tworzą się setki mikrokanalików, co przełamuje barierę naskórkową, umożliwiając przenikanie składników aktywnych do głębszych warstw skóry. Na co dzień kosmetyki z trudnością pokonują barierę, jaką jest naskórek, a w szczególności jego warstwa rogowa. Dzięki mikronakłuwaniu absorpcja składników aktywnych zwiększa się nawet 1000 krotnie! W zależności od potrzeb Twojej skóry, w trakcie zabiegu zostanie zaaplikowany odpowiedni koktajl specjalistycznych preparatów wybrany spośród produktów MESO CIT Mediderma.

JEDEN ZABIEG = DWA DZIAŁANIA !

zabieg mezoterapia mikroigłowa

Dla kogo przeznaczony jest zabieg?

Mezoterapia mikroigłowa może być stosowana przy każdym typie skóry, również wtedy, gdy skóra jest bardzo cienka i delikatna. Mikronakłuwanie poprawia również stan skóry wrażliwej i unaczynionej.

Zalecana ilość zabiegów

Zabieg mezoterapii mikroigłowej przynosi najlepsze efekty, gdy jest wykonywany w serii. Odstęp między kolejnymi zabiegami wynosi od 14 do 28 dni. Proces regeneracji skóry, jej przebudowy i tworzenia się nowego kolagenu trwa przez okres kilku tygodni po zabiegu.

Twoja Gwarancja Jakości

W Salonie Urody Evolution zabiegi mezoterapii mikroigłowej wykonujemy oryginalnym urządzeniem hiszpańskiej firmy Mediderma – Nanopore Stylus 2. Podczas zabiegu otrzymasz sterylnie zapakowany, jednorazowy kartridż oraz jednorazową, sterylną nakładkę na urządzenie, co gwarantuje bezwzględną sterylność zabiegu. Oryginalny kartridż wykorzystywany do zabiegu posiada tytanowe igły, które zapewniają wysoką precyzję i bezpieczeństwo zabiegu.

Przeciwwskazania do zabiegu

Mezoterapia mikroigłowa cena

Zabiegi pielęgnacyjne i odmładzające – sprawdź nasz cennik skutecznych terapii łączonych.

Umów się na zabieg Mezoterapia mikroigłowa

Zadzwoń 32 355 59 00

salon urody katowice
Odtwórz film na temat salon beauty katowice