Mezoterapia mikroigłowa

geneo zabieg

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA NANOPORE TURBO ROLLER

zabiegi mezoterapia

Zabieg mezoterapii mikroigłowej wykonujemy przy użyciu urządzenia Nanopore Turbo roller. W trakcie zabiegu urządzenie wprowadza w ruch kartridż z bardzo cienkimi, tytanowymi igłami. Technologia pulsujących igieł pozwala na kontrolowane uszkodzenie skóry, co w następstwie pobudza procesy naprawcze mające wpływ na tworzenie się nowych włókien kolagenowych i elastyny czyli regenerację i odmłodzenie skóry.

Jednocześnie podczas zabiegu mikronakłuwania w skórze tworzą się setki mikrokanalików, co przełamuje barierę naskórkową, umożliwiając przenikanie składników aktywnych do głębszych warstw skóry. Na co dzień kosmetyki z trudnością pokonują barierę, jaką jest naskórek, a w szczególności jego warstwa rogowa. Dzięki mikronakłuwaniu absorpcja składników aktywnych zwiększa się nawet 1000 krotnie! W zależności od potrzeb Twojej skóry, w trakcie zabiegu zostanie zaaplikowany odpowiedni koktajl specjalistycznych preparatów wybrany spośród produktów MESO CIT Mediderma.

JAK WYGLĄDA ZABIEG?

Mezoterapia mikroigłowa polega na intensywnym, bardzo gęstym i odpowiednio głębokim nakłuwaniu wybranych okolic twarzy lub innych części ciała. Podczas jednego zabiegu na twarzy powstają dziesiątki tysięcy malutkich nakłuć. Widoczne podczas zabiegu mikrokrwawienie jest niezbędne, aby mógł się rozpocząć właściwy proces regeneracji skóry. Zabieg mezoterapii mikroigłowej może być wykonywany zarówno na twarzy, jak i na innych obszarach ciała: szyi, dekolcie, ramionach, grzbietach dłoni, brzuchu, pośladkach i udach. Wywołany w trakcie zabiegu stan zapalny powoduje dość intensywne zaczerwienienie skóry. Jest to zjawisko naturalne i ustępuje w ciągu 1-3 dni po zabiegu.

BEZPIECZEŃSTWO ZABIEGU

Podczas każdego zabiegu otrzymasz sterylnie zapakowany, jednorazowy kartridż z tytanowymi igłami oraz jednorazową, sterylną nakładkę na urządzenie, co gwarantuje bezwzględną sterylność zabiegu.

DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST ZABIEG?

Mezoterapia mikroigłowa może być stosowana przy każdym typie skóry, również wtedy, gdy skóra jest bardzo cienka i delikatna. Mikronakłuwanie poprawia również stan skóry wrażliwej i unaczynionej.

WSKAZANIA DO ZABIEGU

CZĘSTOTLIWOŚĆ WYKONYWANIA ZABIEGÓW

Zabieg mezoterapii mikroigłowej przynosi najlepsze efekty, gdy jest wykonywany w serii. Odstęp między kolejnymi zabiegami wynosi od 14 do 28 dni. Proces regeneracji skóry, jej przebudowy i tworzenia się nowego kolagenu trwa przez okres kilku tygodni po zabiegu.

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU