MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI

Czy makijaż permanentny brwi to zabieg dla Ciebie?

Makijaż permanentny będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem,  jeśli:

Na czym polega zabieg makijażu permanentnego?

Makijaż permanentny to bezpieczny zabieg, który polega na aplikacji pigmentu wgłąb skóry za pomocą jednorazowej igły. Głębokość wprowadzenia pigmentu jest dużo płytsza, niż w przypadku tatuażu, co zapewnia naturalny efekt oraz powoduje, że nie jest to makijaż „na całe życie”.

Efekt makijażu utrzymuje się od 3 do 5 lat. Czas ten jest zależny od indywidualnych cech naszego organizmu, stanu zdrowia, warunków zewnętrznych i pielęgnacji.

W celu poprawy intensywności, kształtu czy koloru, po upływie roku do półtora po zabiegu zaleca się odświeżyć makijaż permanentny.

Etapy zabiegu

Konsultacja

W trakcie konsultacji omówimy ewentualne przeciwwskazania do zabiegu oraz porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach dotyczących kształtu i intensywności koloru.

Rysunek wstępny

Przed przystąpieniem do pigmentacji zawsze wykonujemy rysunek wstępny brwi. Bierzemy pod uwagę geometrię twarzy, kształt i rozstaw oczu, a także wygląd naturalnych brwi i na tej podstawie wyznaczamy docelowy kształt oraz dobieramy kolor pigmentu.

Pigmentacja

Po zatwierdzeniu rysunku wstępnego przystępujemy do pigmentacji. Za pomocą sterylnej igły wprowadzamy barwnik pod skórę. Odczucia w trakcie zabiegu uzależnione są od indywidualnego progu bólu. Można je porównać do drapania po skórze ostrym ołówkiem. Dla Twojego komfortu na obszar poddany zabiegowi nałożymy maść znieczulającą.

Proces gojenia

Bezpośrednio po zabiegu możesz mieć odczucie, że brwi są przerysowane, zbyt ciemne i szerokie. Następnie, przez okres około 2 tygodni dochodzi do złuszczenia naskórka. W tym momencie rozpoczyna się proces stabilizacji pigmentu w skórze. Po około 6-8 tygodniach brwi uzyskają swój finalny kształt i kolor. W tym czasie wykonamy korektę makijażu (usługa ta jest wliczona w cenę pierwszej pigmentacji). Na tej wizycie, w razie konieczności, dopigmentujemy i skorygujemy kształt brwi.

Jak pracujemy?

Makijaż permanentny brwi wykonujemy metodą pudrową Ombre / Soft Ombre. Metoda ta pozwala nam na ładne podkreślenie łuku brwiowego bez mocno zarysowanych przodów brwi. Uzyskany tą metodą efekt jest delikatny i bardzo naturalny.

Makijaż wykonujemy specjalną maszynką do makijażu permanentnego za pomocą sterylnych, jednorazowych igieł. Pigmentacja wykonana jest na całej powierzchni łuku brwiowego o różnym natężeniu kolorystycznym.

Anna Mucha - Doświadczona linergistka
Dyplomowana kosmetyczka i wizażystka

Zgodnie z jej filozofią piękna, makijaże wykonane przez nią są naturalne, delikatne i lekkie. Mocnym, przerysowanym brwiom mówi stanowcze NIE.
Jej prace cechuje precyzja i dokładność. Planując docelowy kształt i kolor brwi zawsze bierze pod uwagę budowę i rysy twarzy, jednocześnie starając się dostosować do Twoich indywidualnych potrzeb, preferencji i oczekiwań.

Przykładowe prace

zabiegi makijaż permanentny-brwi-efekt-przed-po-01
zabiegi makijaż permanentny-brwi-efekt-przed-po-02
zabiegi makijaż permanentny-brwi-efekt-przed-po-04

Przeciwwskazania

Makijaż Permanentny Brwi cena

Makijaż Permanentny Brwi – sprawdź nasz cennik 

Umów się na zabieg MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI

Zadzwoń 32 355 59 00

salon urody katowice
Odtwórz film na temat salon beauty katowice