INFUZJA TLENOWA BE CEUTICALS

INFUZJA TLENOWA BE CEUTICALS

INFUZJA TLENOWA BE CEUTICALS®

Skóra pozbawiona odpowiedniej ilości tlenu zdecydowanie szybciej się starzeje, jest szara i pozbawiona blasku. Dotlenianie głębokich warstw skóry na poziomie komórkowym pozwala wzmocnić kondycję skóry oraz poprawić jej elastyczność i jędrność. Idealnym sposobem na poprawę kondycji skóry jest INFUZJA TLENOWA BE CEUTICALS®. Jest to nowoczesna, nieinwazyjna i komfortowa metoda wspomagająca odmładzanie i regenerację skóry. O infuzji tlenowej mówi się „zabieg gwiazd”, ponieważ często podkreślają one jego skuteczność i natychmiastowy efekt gwarantujący doskonały wygląd na „wielkie wyjście”.

INFUZJA TLENOWA – ZASADA DZIAŁANIA

Infuzja tlenowa bazuje na technologii tlenu hiperbarycznego. Tlen pod wysokim ciśnieniem służy do wtłaczania substancji aktywnej zawartej w odpowiednio dobranym serum szwajcarskiej firmy Be Ceuticals. Ponadto sam tlen, transportowany w głąb skóry, również działa terapeutycznie- poprawia ukrwienie skóry, zwiększa dotlenienie komórek oraz przyspiesza naturalne procesy regeneracyjne.

INFUZJA TLENOWA – EFEKT ZABIEGU

Efekty infuzji tlenowej widoczne są już po pierwszym zabiegu. Skóra wyraźnie odzyskuje młody wygląd, staje się napięta, jędrna, gładka i elastyczna. W wyniku zabiegu infuzji tlenowej następuje zwiększenie przepływu krwi, lepsze odżywienie tkanek oraz pobudzenie fibroblastów do produkcji kolagenu. Terapia działa bakteriostatycznie, zmniejsza przebarwienia i wyrównuje koloryt oraz redukuje drobne zmarszczki. Skóra po zabiegu infuzji tlenowej nie wymaga żadnej rekonwalescencji ani nie powoduje skutków ubocznych. Po jego wykonaniu można od razu wrócić do codziennej aktywności.

INFUZJA TLENOWA – WSKAZANIA DO ZABIEGU

INFUZJA TLENOWA – PRODUKTY UŻYTE DO ZABIEGU

BE CEUTICALS to gama szwajcarskich kosmeceutyków, których jakość jest atestowana przez jednostki farmaceutyczne zgodnie z ISO 13485. Ich formuły opierają się na dermatologicznie sprawdzonych substancjach aktywnych, takich jak kwas askorbinowy (witamina C), kwas hialuronowy, kolagen czy ceramidy. Do zabiegu wybieramy składniki aktywne odpowiednie dla danego typu skóry oraz oczekiwanego efektu.
kosmetyki be euticals

INFUZJA TLENOWA – WSKAZANIA DO ZABIEGU

INFUZJA TLENOWA – SUGEROWANA SERIA ZABIEGÓW

Pierwsze efekty – napięcie i wygładzenie skóry, poprawa owalu twarzy, redukcja zmarszczek, nawilżenie – pojawiają się od razu po zabiegu. W celu osiągnięcia trwałego efektu zalecane jest wykonanie serii 6 zabiegów w odstępach 7-10 dni.