Zabiegi na cellulit KATOWICE

ICOONE LASER MED 2 – Technologia do walki z cellulitem, wiotką skórą, tkanką tłuszczową.

icoone laser med katowice redukcja cellulitu

Laserowe usuwanie cellulitu

Icoone Laser Med 2 – dzięki połączeniu wiedzy technicznej i najnowszych badań powstał ICOONE LASER MED 2, który jest urządzeniem dynamicznie budującym pozycje światowego lidera masażu mechanicznego stosowanego w medycynie estetycznej.
icoone laser med katowice redukcja cellulitu głowice

Czy Icoone Laser 2 jest to zabieg dla Ciebie?

Icoone Laser 2 będzie dla Ciebie idealnym zabiegiem, jeśli:

Posiadamy 10 lat doświadczenia w zabiegach Icoone

Technologia Icoone jest z nami od 2012 roku. Setki zabiegów wykonanych przez nas utwierdziły nas w przekonaniu, że miłość do tego sprzętu jest jak najbardziej odwzajemniona – to technologia, która każde ciało traktuje z szacunkiem, jednocześnie zapewniając najlepsze możliwe efekty.

Za co MY kochamy Icoone?

…za dbałość o szczegóły, wyjątkową skuteczność w redukcji cellulitu, poprawie jędrności i likwidacji lokalnej tkanki tłuszczowej, za możliwość pomocy osobom z obrzękami limfatycznymi, za niespotykaną precyzję zabiegu, za możliwość 100% naturalnej, bezbolesnej i bezpiecznej stymulacji tkanki, za te mikrootwory” w rolkach masujących, których nie znajdziemy w żadnej innej technologii (kto poczuł na swojej skórze, ten wie 😉 ), za możliwość pracy dwoma głowicami jednocześnie (większa powierzchnia ciała poddana zabiegowi = szybsze efekty) oraz za zaskakującą ilość programów zabiegowych, dzięki którym możemy dostosować zabieg do każdego problemu.

Z dużą radością wprowadzamy do naszej oferty zabiegi najnowszym modelem z rodziny Icoone: Icoone Laser Med 2

5,6 cm

Średnia redukcja w obwodzie talii

80%

Poprawa sylwetki

100%

Przyjemne i Relaksujące uczucie

Zasada działania Icoone Laser Med 2

Icoone to przede wszystkim masaż podciśnieniowy, jednak wyróżnia się tym, że bazuje na opatentowanej technologii Roboderm. Technologia ta wprowadza mikrootwory na rolkach (mikrostymulatorach) w głowicy, które również generują podciśnienie. Mikrostymulatory obracają się wokół swojej osi, precyzyjnie i skutecznie stymulując skórę na całej powierzchni, docierając do najmniejszych jej części i generując do 21 600 mikrostymulacji na minutę.

Dzięki takiemu rozwiązaniu działanie stymulujące odbywa się aż na trzech powierzchniach równocześnie: dzięki mikrootworom na dwóch rolkach osiągamy efekt drenujący i ujędrniający, a dzięki podciśnieniu w komorze głównej działamy głębiej na tkankę tłuszczową. Aby maksymalnie wykorzystać czas zabiegu i podwoić korzyści – Icoone wprowadza zabieg symetryczny! Dwie pary głowic: Robotwins i Robomini przeznaczone są do masażu oburącz i leczenia całego ciała w naturalny sposób.

Jak przebiega zabieg? [wideo]

Co nowego w naszej najnowszej technologii?

Większa powierzchnia mikrostymulatorów

W urządzeniu Icoone Laser Med 2 powierzchnia mikrostymulatorów na głowicach Robotwins i Robomini została zwiększona o 25% – przekłada się to na większą stymulację układu limfatycznego oraz układu krążenia i większy efekt pojędrnienia skóry.

Podwójne głowice Robomini

umożliwiające pracę oburącz, co przekłada się na większą powierzchnię zabiegu i szybsze efekty.

Stymulacja Laser + Led

ICOONE® Laser 2 łączy moc mikrostymulacji z energią biostymulującego lasera i światła LED, wywołując efekt fotochemiczny w tkankach i stymulując większą przepuszczalność błon komórkowych.
LASER 915 nm
Wykazano klinicznie, że fala LASERA o długości 915 nm przenika w głąb tkanek i jest pochłaniana przez lipidy, wywołując efekt termiczny, który przyspiesza lipolizę w adipocytach.
DIODY LED 650 nm
Światło LED o długości 650 nm modyfikuje przepuszczalność błony komórkowej adipocytów, ułatwiając wydalenie tłuszczu poddanego działaniu lasera. Dodatkowo oddziałuje na fibroblasty stymulując produkcję kolagenu i elastyny.

Twoja gwarancja jakości

ICOONE jest urządzeniem medycznym, którego skuteczność i bezpieczeństwo zostały potwierdzone licznymi badaniami klinicznymi przeprowadzonymi na prestiżowych uczelniach. Zapraszamy Cię do zapoznania się z nimi na stronie: https://www.icoone.pl/dlaczego-icoone/badania-kliniczne
Dodatkowo, skuteczność zabiegów pod kątem leczenia cellulitu zostało potwierdzona certyfikatem FDA !!!

Jak wygląda zabieg Icoone Laser Med 2?

Icoone oferuje nam wiele programów zabiegowych przeznaczonych do redukcji cellulitu, modelowania sylwetki, redukcji głęboko zlokalizowanych złogów tłuszczu, ujędrniania, drenażu, stymulacji fibroblastów do syntezy elastyny i kolagenu. Program dobieramy w zależności od rodzaju cellulitu, problemów naczyniowych i celu terapeutycznego.

PROGRAMY ZABIEGOWE

Każdy zabieg rozpoczyna się 20-minutowym programem bazowym na całe ciało z odpowiednio dobranym programem terapeutycznym z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb, stanu i kondycji skóry oraz rodzaju cellulitu (zastój wody, cellulit włóknisty, tłuszczowy, skóra naczyniowa, delikatna, luźna).

PROGRAM BAZOWY

Następnie stosujemy 10-minutowe programy lokalne, które ukierunkowane są na konkretny problem terapeutyczny (redukcja złogów tłuszczowych, ujędrnianie skóry, redukcja cellulitu i wiele innych) i konkretną strefę zabiegową (ramiona, brzuch, plecy, wewnętrzna strona ud, pośladki, talia, nogi, łydki, dekolt, biust, twarz). Łącznie mamy do dyspozycji 40 programów kosmetycznych dla kobiet, 35 programów kosmetycznych dla mężczyzn oraz 16 programów medycznych.

PROGRAMY LOKALNE

W zależności od ilości wybranych programów lokalnych (tak zwanych focusów) zabieg może trwać od 30 minut (program bazowy plus 1 focus) do 60 minut (program bazowy plus 4 focusy). Zabiegi usuwania cellulitu wykonywane są w salonie Evolution w Katowicach.

CZAS TRWANIA ZABIEGU

Częstotliwość wykonywania zabiegów

Pakiet obejmują zazwyczaj 5 - 10 - 15 lub 20 zabiegów

1. Express (codzienne sesje) – odpowiednie jako last minute dla osób, które chcą przeprowadzić intensywną ścieżkę zabiegową.

2. Bazowy (2-3 sesje w tygodniu) – dla osób, które chcą rozpocząć ścieżkę zabiegową i pracować nad konkretnym celem, poprawiając swój stan zdrowia w połączeniu z jednoczesnym prawidłowym stylem życia.

3. Utrzymanie efektów (1-2 sesje w miesiącu) – dla tych, którzy chcą utrzymać efekty przez dłuższy czas.

Efekty zabiegowe

Usuwanie cellulitu cena

Zabiegi wyszczuplające, likwidujące cellulit, ujędrniające – sprawdź nasz cennik skutecznych terapii łączonych.

Umów się na zabieg Icoone Laser 2

Zadzwoń 32 355 59 00

Odtwórz wideo