BTL X Wave

Fala Akustyczna
Likwidacja Cellulitu Modelowanie Sylwetki

Czy X-wave to zabieg dla Ciebie?

Fala akustyczna X-Wave będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem, jeśli Twoim problemem jest:

Jakie korzyści przyniesie Ci zabieg?

zabiegi redukcja cellulitu katowice

Kilka słów o cellulicie

Aby skutecznie walczyć z cellulitem, warto bliżej poznać „wroga” 😉
Cellulit to dolegliwość, na którą podatne są głównie kobiety. Winą obarcza się charakterystyczną „kobiecą” budowę tkanki tłuszczowej z cienkimi przegrodami tkanki łącznej, ułożonymi niczym siatka prostopadle do powierzchni skóry (u mężczyzn pasma tkanki łącznej są ułożone skośnie). Cellulit powstaje, gdy:

 • tkanka łączna ulega zwłóknieniu i blokuje metabolizm tłuszczów oraz ogranicza pracę układów: krwionośnego i chłonnego,
 • „uwięzione” przez tkankę łączną komórki tłuszczowe zatrzymują lipidy i pęcznieją,
 • miejscowe krążenie krwi w tkankach jest osłabione (zmniejsza się dopływ tlenu i składników odżywczych),
 • spada produkcja kolagenu i elastyny w źle odżywionej skórze,
 • zaburzony zostaje proces usuwania toksyn, co prowadzi do deformacji tkanki łącznej.

Do tego należy oczywiście dopisać czynniki genetyczne oraz złą dietę, brak ruchu, antykoncepcję i niektóre schorzenia (hormonalne i krążenia).

btl x wave katowice
btl x wave katowice

BTL X-WAVE

Rewolucja w walce z cellulitem

Czym jest akustyczna fala uderzeniowa

To inaczej fala dźwiękowa. To ona wywołuje przykry dla uszu huk, gdy na niebie przelatuje wojskowy samolot z prędkością ponaddźwiękową. Falą akustyczną jest też słyszany w czasie burzy grzmot. Taka fala jest w stanie spowodować pękanie szyb. Najogólniej, uderzeniowe fale akustyczne mogą przenosić energię z miejsca wytworzenia do odległych rejonów. Odpowiednio zmodyfikowane, potrafią nieinwazyjnie walczyć z niedoskonałościami ciała BEZ POTRZEBY USZKADZANIA SKÓRY! To technologia, która kierunkowo i miejscowo wprowadza w głąb do ciała energię o działaniu terapeutycznym.

fala akustyczna dzialanie terapeutyczne
fala akustyczna to energia o działaniu terapeutycznym

Fala akustyczna wprowadza w głąb ciała energię o działaniu terapeutycznym.

Jak fala akustyczna zwalcza cellulit?

Fale akustyczne o dużej energii wywołują wibracje w tkance łącznej. Co dzieje się dalej?

 1. Wibracje powodują rozluźnienie tkanki łącznej, nawet najbardziej zwłókniałej w zaawansowanych postaciach cellulitu.
 2. Od razu poprawia się lokalne krążenie krwi w tkankach oraz przyspiesza rozpad komórek tłuszczowych. Komórki łatwiej opróżniają zatrzymany wewnątrz tłuszcz.
 3. Pobudzony do pracy układ limfatyczny usuwa zastoje toksyn i zbędne produkty przemiany materii, w tym tłuszcz uwolniony z komórek tłuszczowych.
 4. Skóra wygładza się, a skórka pomarańczowa stopniowo zanika.
 5. Obrzęki limfatyczne zmniejszają się = zmniejszają się obwody ciała.
 6. Dotleniona i odżywiona skóra zyskuje zdrowy koloryt.
 7. Fala akustyczna pobudza również fibroblasty, które intensywnie pracują nad nowymi włóknami kolagenu i elastyny. W rezultacie jeszcze przez kilka miesięcy po zabiegach trwa proces przebudowy i ujędrniania skóry.

Wzmocnij Twój efekt !!!

Dla jeszcze lepszych efektów redukcji cellulitu, zalecamy połączenie fali akustycznej z endermologią Alliance lub Icoone Laser 2. Zapytaj o nasze aktualne oferty promocyjne na pakiety łączone zabiegów.

Jak przebiega zabieg? [wideo]

Przed zabiegiem, na obszar zabiegowy nałożymy żel zabiegowy, a następnie wykonamy masaż przy użyciu głowicy zabiegowej. Zabieg jest nieinwazyjny, bezpieczny i bezbolesny – jedynie w miejscach, gdzie cellulit jest bardziej zbity, możesz odczuwać lekki dyskomfort. Efekty niepożądane, które mogą wystąpić po zabiegu, to zaczerwienie obszaru poddanego falom, które ustępuje w ciągu kilku godzin, sporadycznie siniaki, przekrwienia, a niekiedy niewielka bolesność obszaru zabiegowego.

Ile zabiegów wykonać?

Najlepsze efekty przyniesie Ci seria 6-10 zabiegów wykonywanych 2 razy w tygodniu. Rezultaty są zauważalne już po pierwszym zabiegu i utrzymują się nawet 6 miesięcy po zakończonej terapii.

Twoja Gwarancja Jakości

W naszym salonie zabieg fali akustycznej wykonujemy na atestowanym urządzeniu produkowanym przez firmę BTL. Jest to międzynarodowa firma z siedzibą w Wielkiej Brytanii specjalizująca się w produkcji oraz dystrybucji najwyższej jakości aparatury medycznej z zakresu fizjoterapii, neurorehabilitacji, kardiologii, spirometrii, hydroterapii oraz stomatologii. Skuteczność działania fali akustycznej została potwierdzona badaniami klinicznymi.

Zalecenia dla Ciebie

Dla szybszego metabolizmu uwolnionego tłuszczu w trakcie serii zabiegowej zadbaj o właściwe nawodnienie organizmu – zaleca się, aby dziennie wypijać minimum 2l wody.

Przeciwwskazania do zabiegu

Efekty zabiegowe

zabieg BTL X-Wave Exilis przed po
zabieg BTL X-Wave Exilis przed po
zabieg BTL X-Wave Exilis przed po
zabieg BTL X-Wave Exilis przed po

BTL X Wave​ cena

Zabiegi wyszczuplające, likwidujące cellulit, ujędrniające – sprawdź nasz cennik skutecznych terapii łączonych.

Umów się na zabieg BTL X Wave​

Zadzwoń 32 355 59 00

salon urody katowice
Odtwórz film na temat salon beauty katowice