Depilacja laserowa

Laser diodowy
LightSheer Desire
Zabieg depilacja laserowa

Czy depilacja laserowa to zabieg dla Ciebie?

Depilacja laserowa będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem, jeśli:

Jakie korzyści przyniesie Ci zabieg?

Technologia LightSheer Desire

Technologia LightSheer
Technologia LightSheer
W naszym salonie zabiegi depilacji laserowej wykonujemy przy użyciu lasera diodowego LightSheer Desire. Jest to jeden z najmocniejszych na rynku laserów produkowany przez firmę Lumenis – światowego lidera w produkcji laserów medycznych i kosmetycznych.
Zastosowano w nim dwie głowice zabiegowe. Pierwsza głowica – Lightsheer ET o wymiarach 9×9 mm, ze względu na mniejszy rozmiar, pozwala na większą precyzję podczas epilacji małych, trudno dostępnych powierzchni. Głowica ta wzbogacona została o system chłodzący. Druga, większa głowica HS, o wymiarach 22×35 mm posiada przełomowy system podciśnienia Vacuum i pozwala na szybką i komfortową epilację niemal każdej powierzchni ciała. Co to oznacza dla Ciebie ?

Jak to działa?

Depilacja laserowa opiera się na zasadzie selektywnej fototermolizy. W trakcie zabiegu melanina, która znajduje się w łodydze i części korzeniowej włosa, absorbuje wiązkę lasera. Światło lasera zamieniane jest w ciepło, które uszkadza elementy włosa odpowiedzialne za jego wzrost.

Podstawowym warunkiem umożliwiającym usunięcie włosów jest ich barwnik włosy muszą być ciemniejsze od skóry. Dlatego zabieg będzie najbardziej skuteczny u osób z jasną karnacją i ciemnymi włosami.
W przeciwnym razie skóra pochłonie więcej energii niż włos i zabieg będzie mało efektywny.

Twoja Gwarancja Komfortu i Bezpieczeństwa

Laser Diodowy Light Sheer Desire jest produkowany przez światowego lidera w produkcji laserów medycznych i kosmetycznych – firmę Lumenis.
Urządzenie posiada honorowany na całym świecie certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez Amerykański Urząd ds. Żywności i Leków FDA oraz certyfikaty instytucji europejskich w tym ISO 9001.
W naszym salonie wykonałyśmy już setki zabiegów depilacji laserowej – wybierając tę usługę w naszym salonie oddajesz się w ręce doświadczonego personelu.
To Twoja gwarancja najwyższej Jakości i Bezpieczeństwa!

Ile zabiegów wykonać?

Laser oddziałuje wyłącznie na włosy, które aktualnie znajdują się w fazie wzrostu (anagen).

Włosy w fazie zaniku lub spoczynku są obojętne na jego działanie.

Dlatego zabieg epilacji laserowej należy wykonać w serii minimum 4 zabiegów powtarzanych co 4-8 tygodni.

Przeciwwskazania do zabiegu

Przeciwwskazania czasowe

Depilacja laserowa cena

Laser diodowy, LightSheer Desire – sprawdź nasz cennik skutecznych terapii łączonych.

Umów się na zabieg depilacja laserowa

Zadzwoń 32 355 59 00

salon urody katowice
Odtwórz film na temat salon beauty katowice