BTL Exilis Ultra 360

Odmładzanie twarzy, szyi i dekoltu.
Likwidacja zmarszczek

Czy Exilis to zabieg dla Ciebie?

Exilis będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem, jeśli Twoim problemem są:

Jakie korzyści przyniesie Ci zabieg?

zabiegi exilis ultra korzyści

Stawiamy na zabiegi stymulujące naturalne procesy przebudowy skóry

Udowodniono naukowo, że poprzez odpowiednią stymulację fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny jesteśmy w stanie skutecznie opóźniać efekty starzenia widoczne na naszej twarzy, a najnowsze technologie pozwalają nam osiągnąć ten cel szybko, nieinwazyjnie, bezboleśnie i NATURALNIE!!!

Zabieg na twarz BTL Exilis to kolejna medyczna, atestowana technologia, która doskonale wpisuje się w naszą filozofię dbania o  skórę. Sprawdź, jak spektakularny efekt możesz osiągnąć bez wprowadzania inwazyjnych zabiegów.

zabiegi exilis ultra przełomowy system

EXILIS to przełomowy system, który łączy w sobie dwie nowoczesne technologie – terapię ultradźwiękami i radiofrekwencję. To nowatorskie połączenie dwóch technologii zapewnia wyjątkowo silny remodeling kolagenu, który dociera głęboko do struktur skóry właściwej.
Technologia ta wpływa na włókna kolagenowe na dwa sposoby: obkurcza już rozciągnięte włókna kolagenowe oraz usprawnia proces budowy nowego kolagenu. Jest to wyjątkowo bezpieczna alternatywa dla operacyjnego liftingu,
liposukcji laserowej i lipolizy iniekcyjnej.

Zupełnie nowa technologia 360° z jeszcze lepszymi efektami zabiegowymi

Cieszymy się, że od niedawna możemy Ci zaoferować jeszcze lepszą skuteczność zabiegów – nasz system BTL EXILIS został rozbudowany o najnowszą głowicę ULTRA 360.

Co to oznacza dla Ciebie?

Jest to pierwszy i jedyny aplikator, który jednocześnie wykorzystuje monopolarną radiofrekwencję i ultradźwięki w technologi 360°.
Ogrzewanie wolumetryczne 360° umożliwia szybkie i równomierne podniesienie temperatury tkanek. Przyśpiesza to procesy tworzenia nowego kolagenu i na nowo reorganizuje strukturę kolagenu już istniejącego, błyskawicznie poprawiając gęstość i elastyczność tkanek. Efekty są widoczne i odczuwalne tuż po zabiegu i dodatkowo pogłębiają się i utrwalają z upływem czasu. Fala ultradźwiękowa pozwala na rozbicie zwłóknień i rozdrobnienie tkanki, czyniąc ją bardziej wrażliwą na działanie radiofrekwencji. Wbudowany w EXILIS ULTRA 360 system EFC™ pozwala na ciągłe monitorowanie zmian impedancji (zależność między natężeniem i napięciem prądu) w skórze podczas leczenia. Ogrzewanie wolumetryczne zwiększa też poziom bezpieczeństwa i komfortu pacjenta.

Jakiego efektu możesz się spodziewać?

Bezpośrednio po zabiegu skóra jest napięta i wyraźnie odmłodzona. Drugim, długofalowym skutkiem jest pobudzanie i stymulowanie fibroblastów do produkcji nowych włókien kolagenowych, co następuje do około 2-3 miesięcy po zabiegu i daje efekt poprawy gęstości skóry i liftingu.

Jak wygląda zabieg?

Zabieg EXILIS rozpoczyna się od umieszczenia na ciele elektrody biernej.
Następnie na obszar zabiegowy nakładamy żel do USG i przystępujemy do masażu jedną z głowic przeznaczoną do zabiegów na twarz. Zabieg jest bardzo przyjemny i relaksujący – przypomina w odczuciach masaż ciepłymi kamieniami. Zabieg trwa około 1 godzinę. Po zabiegu skóra jest nieznacznie zaczerwieniona, jednak objaw ten szybko ustępuje.

Od razu po zabiegu można wrócić do normalnej, codziennej aktywności. Zabieg można wykonywać przez cały rok.

Fototyp skóry nie jest ograniczeniem do zabiegu.

Twoja Gwarancja Jakości

BTL Exilis jest atestowanym urządzeniem medycznym, który został przebadany klinicznie w warunkach in vitro i in vivo. Testy biochemiczne udowodniły brak szkody dla organów ciała. Urządzenie posiada certyfikat FDA (Amerykańskiej Instytucji do Spraw Żywności i Leków) potwierdzający skuteczność i bezpieczeństwo zabiegu.

Twoja Gwarancja Komfortu i Bezpieczeństwa

Ten zabieg będzie idealny dla Ciebie, jeśli chcesz uzyskać zadowalające efekty szybko, bez ingerencji chirurgicznej oraz bez wyłączania z życia codziennego i poczucia dyskomfortu. Zabiegi urządzeniem EXILIS nie wymagają żadnego znieczulenia, są całkowicie bezpieczne i bezbolesne. EXILIS to również wysoki poziom bezpieczeństwa i komfortu pacjenta dzięki osiągnięciom technologicznym takim jak system EFC, który kontroluje przepływ energii – czy system DTC kontrolujący temperaturę skóry. Zabieg jest w pełni monitorowany, a nagrzewanie tkanki odbywa się pod całkowitą kontrolą. EXILIS ULTRA 360 jest przełomowy, ponieważ oferuje maksymalną energię bez wywoływania dyskomfortu u pacjenta.

Przeciwwskazania do zabiegu

Ile zabiegów wykonać?

Jeśli masz 25-35 lat możesz wykonać pojedynczy zabieg w celu profilaktyki przeciwstarzeniowej.

Jeśli zauważasz u siebie oznaki starzenia, zalecamy Ci wykonanie serii 4-6 zabiegów w odstępach 7-10 dni.

BTL EXILIS ULTRA 360

modeluje i ujędrnia ciało „od stóp do głów”

Efekty zabiegowe

efekt twarz BTL Exilis 360
efekt twarz BTL Exilis 360
efekt twarz BTL Exilis 360
efekt twarz BTL Exilis 360
efekt twarz BTL Exilis 360
efekt twarz BTL Exilis 360

BTL Exilis Ultra 360 cena

Zabiegi wyszczuplające, likwidujące cellulit, ujędrniające – sprawdź nasz cennik skutecznych terapii łączonych.

Umów się na zabieg BTL Exilis Ultra 360

Zadzwoń 32 355 59 00

salon urody katowice
Odtwórz film na temat salon beauty katowice