BTL Exilis Ultra 360

Redukcja Tkanki Tłuszczowej i Modelowania Sylwetki

Czy Exilis to zabieg dla Ciebie?

Exilis będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem, jeśli Twoim problemem jest:

Jakie korzyści przyniesie Ci zabieg?

100% redukcji komórek tłuszczowych

EXILIS służy do redukcji opornej, miejscowej tkanki tłuszczowej. Może być stosowany na następujące obszary ciała: brzuch, uda, bryczesy, boczki, pośladki, ramiona, podbródek, plecy, łydki, kolana.
Exilis natomiast nie jest metodą leczenia nadwagi ogólnej. Jednorazowo można poddać zabiegowi powierzchnię do 1000 cm kw (2-3 obszary zabiegowe). Jest to związane z faktem, iż usuwany tłuszcz
metabolizuje się w wątrobie, która jednorazowo nie byłaby w stanie przetworzyć większej ilości tłuszczu.

zabiegi btl exilis ultra 360 ciało katowice sylwetka

Twoja Gwarancja Jakości

BTL Exilis jest atestowanym urządzeniem medycznym, który został przebadany klinicznie w warunkach in vitro i in vivo. Testy biochemiczne udowodniły brak szkody dla organów ciała. Urządzenie posiada certyfikat FDA (Amerykańskiej Instytucji do Spraw Żywności i Leków) potwierdzający skuteczność i bezpieczeństwo zabiegu.

zabiegi exilis ultra przełomowy system
zabiegi exilis ultra to przełomowy system

Jak to działa?

Urządzenie pozwala na uzyskanie efektów zabiegowych dzięki dwóm technologiom RID (Reach – Isolate – Deactivate) i Collagen Refill Technology (CRT). Zastosowanie fal ultradźwiękowych i kontrolowanego, bezpiecznego podgrzewania tkanki tłuszczowej daje korzyść jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej i silnego napięcia skóry.
Daje to zdecydowaną przewagę nad technologiami, które wyłącznie likwidują złogi tłuszczu lub działają tylko ujędrniająco.

Jedyne urządzenie zapewniające jednoczesne stosowanie fal ultradźwiękowych i kontrolowanego nagrzewania tkanki.

Zasada działania technologii RID?

Etap 1, rozpoznanie, TechnologiaRID

Etap 1 Rozpoznanie [REACH]

Skojarzenie ultradźwięków z energią o wysokiej częstotliwości pozwala dotrzeć do wcześniej trudno dostępnej tkanki tłuszczowej zastosować skuteczną terapię. Energia jest kierowana na dokładnie określoną głębokość tkanki tłuszczowej.

etap 2, izolacja, TechnologiaRID

Etap 2 Izolacja (ISOLATE)

Fale ultradźwiękowe przerywają zwłóknienia w strukturach tłuszczowych, powodując podział pakietów komórek tłuszczowych na pojedyncze jednostki. Nie osłonięte komórki tłuszczowe są bardziej podatne na skuteczną terapię.

etap 2, izolacja, TechnologiaRID

Etap 3 Dezaktywacja ((DEACTIVATE)

Energia o wysokiej częstotliwości powoduje głębokie nagrzewanie tkanek. Inicjowana jest aktywność metaboliczna i przyspieszone zostają procesy lokalnej lipolizy. Objętość komórki tłuszczowej zmniejsza się a tkanka tłuszczowa ulega redukcji.

Wzmocnimy Twój efekt !!!

Aby zapewnić Ci najlepszy możliwy efekt redukcji tkanki tłuszczowej i ujędrniania
skóry, po zabiegu EXILIS wykonamy bezpłatnie zabieg drenażu limfatycznego
technologią Icoone Laser Med 2.

Dzięki temu udrożnimy kanały limfatyczne i przyspieszymy proces pozbywania się produktów przemiany materii. Połączenie technologii BTL EXILIS i drenażu limfatycznego ICOONE LASER MED 2
daje możliwości nie osiągalne przez żadną inną technologię.

Jak wygląda zabieg?

Zabieg EXILIS rozpoczyna się od umieszczenia na ciele elektrody biernej, zwykle po przeciwnej stronie ciała względem obszaru poddawanego zabiegowi. Następnie na obszar zabiegowy nakładamy olej mineralny pełniący funkcję przewodnika i przystępujemy do masażu jedną z głowic przeznaczoną do zabiegów na ciało. Urządzenie podgrzewa wybrany obszar ciała do temperatury ponad 40°C.Czas zabiegu na pojedynczą partię ciała jest uzależniony od szybkości rozgrzewania się tkanek.
Zabieg nie wiąże się z żadną rekonwalescencją.

Ile zabiegów wykonać?

Najlepsze efekty przynosi seria 4-6 zabiegów wykonywanych w odstępach co 7 -10 dni. Badania kliniczne potwierdzają, iż po 4 sesjach zabiegowych średnia redukcja obwodu to ok 6-9 cm.

modeluje i ujędrnia ciało „od stóp do głów”

BTL EXILIS ULTRA 360

modeluje i ujędrnia ciało „od stóp do głów”

Zalecenia dla Ciebie

Dla szybszego metabolizmu uwolnionego tłuszczu w trakcie serii zabiegowej zadbaj o właściwe nawodnienie organizmu – zaleca się, aby dziennie wypijać do 4l wody. Aby dodatkowo nie obciążać wątroby, pamiętaj o zbilansowanej diecie ubogiej w sól i cukry proste. Zorganizuj czas na niewielką aktywność fizyczną – może to być zwykły spacer. Aby wzmocnić efekt, po zabiegu Exilis zaleca się przeprowadzenie drenażu limfatycznego.
O to zadbamy MY 🙂
Jak już pisałyśmy wcześniej, bezpośrednio po zabiegu bezpłatnie wykonamy zabieg bazowy przy użyciu topowej, medycznej technologii Icoone Laser Med 2.

Przeciwwskazania do zabiegu

Efekty zabiegowe

efekty exilis system redukcja tkanki
efekty exilis system redukcja tkanki
efekty exilis system redukcja tkanki
efekty exilis system redukcja tkanki
efekty exilis system redukcja tkanki dwa
efekty exilis system redukcja tkanki
efekty exilis system redukcja tkanki
efekty exilis system redukcja tkanki osiem

BTL Exilis Ultra 360 cena

Zabiegi wyszczuplające, likwidujące cellulit, ujędrniające – sprawdź nasz cennik skutecznych terapii łączonych.

Umów się na zabieg BTL Exilis Ultra 360

Zadzwoń 32 355 59 00

salon urody katowice
Odtwórz film na temat salon beauty katowice