BTL EmTone

Znaczna redukcja cellulitu

Czy EmTone to zabieg dla Ciebie?

Emtone to rewolucyjny, jedyny na rynku zabieg bazujący na połączeniu dwóch technologii. Będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem, jeśli Twoim problemem jest:

zabiegi emtone korzyści katowice

Jakie korzyści przyniesie Ci zabieg?

Z czego wynika skuteczność zabiegu?

Skuteczność zabiegu EmTone wynika z połączenia w jednej aplikacji i w jednym zabiegu dwóch najskuteczniejszych i sprawdzonych technologii do walki z cellulitem i nadmiarem tkanki tłuszczowej – monopolarnej fali radiowej i ukierunkowanej fali akustycznej.

BTL Industries Limited, globalny lider w produkcji innowacyjnych urządzeń medycznych, przez kilka lat prowadził badania nad syntezą tych dwóch technologii, przewidując, że jednoczesne zastosowanie obu energii podniesie skuteczność zabiegów modelujących, redukujących tkankę tłuszczową, ujędrniających ciało i redukujących cellulit. Potwierdzają to badania kliniczne.

93% kobiet poddanych badaniom klinicznym osiągnęło znaczną redukcję cellulitu. Dodatkowo zaobserwowano zmniejszenie obwodu bioder średnio o 2,5 cm i o 2 cm w każdym udzie oraz poprawę jędrności i elastyczności skóry.

Co daje połączenie dwóch technologii antycellulitowych?

Skuteczne zabiegi antycelllulitowe to takie, które uderzają we wszystkie 5 niedoskonałości ciała:
Pierwsza z technologii zastosowanych w zabiegu, r adiofrekwencja monopolarna, dociera najgłębiej, bo aż do tkanki podskórnej na głębokość 4 cm.
Energia nie rozprasza się w płytszych warstwach skóry i dlatego wywołuje silne działanie termiczne i regenerację. Tkanka podskórna podgrzana jest do temperatury45-55 stopni. W efekcie dochodzi do apoptozy (kontrolowanej śmierci) komórek tłuszczowych. Dodatkowo, zainicjowany zostaje proces przebudowy kolagenu -pasma tkanki łącznej stają się sprężyste i elastyczne, dochodzi do obkurczania wiotkiej skóry.
Druga z technologii wykorzystanych w zabiegu – fala akustyczna – wywołuje wibracje w tkance łącznej rozbijając zwłóknienia tworzące skórkę pomarańczową.Dzięki falom uderzeniowym błony komórek tłuszczowych uszkadzają się, co przyspiesza proces lipolizy. Ponadto, po zastosowaniu fali akustycznej poprawia się ukrwienie tkanek, co przyspiesza usuwanie uwolnionego tłuszczu.
Reasumując, połączenie tych technologii w jednym zabiegu powoduje, że skóra staje się gładka i elastyczna, cellulit zostaje zredukowany, a sylwetka wyszczupla się.
zabiegi btl emtone katowice

Na jakie obszary ciała może być wykonany zabieg?

Zabieg Emtone wykonuje się na obszarach ciała dotkniętych cellulitem, lokalnie nagromadzoną tkanką tłuszczową oraz wiotkością.

Najczęściej wykonujemy go na wiotką skórę ud, uda wewnętrzne, pośladki,boczki, ramiona, obszar wiotczejącej skóry nad kolanami oraz na wiotki brzuch np. po ciąży.

Twoja Gwarancja Jakości

Emtone to atestowane urządzeniu produkowane przez firmę BTL Industries Limited. Jest to
międzynarodowa firma z siedzibą w Wielkiej Brytanii specjalizująca się w produkcji oraz dystrybucji najwyższej jakości aparatury medycznej z zakresu fizjoterapii, neuro rehabilitacji, kardiologii, spirometrii,hydroterapii oraz stomatologii. Efektywność zabiegu została potwierdzona badaniami klinicznymi.


Urządzenie posiada certyfikat amerykańskiej agencji FDA potwierdzające jego skuteczność.
Wszystkie zabiegi wykonywane są przez wykwalifikowany personel posiadający certyfikat potwierdzający szkolenie.

Częstotliwość wykonywania zabiegów

Dla osiągnięcia optymalnych efektów należy wykonać serię zabiegów. Ilość zabiegów zależy od zaawansowania problemu – zwykle jest to 4-6 zabiegów w serii w odstępach co 7 dni.

 

Aby zwiększyć skuteczność zabiegów, zalecamy łączenie technologii. Doskonałym wzmocnieniem zabiegów Emtone jest seria zabiegów Embody, które dodatkowo ujędrnią mięśnie oraz wyrzeźbią brzuch, pośladki lub uda.  Aby wzmocnić efekt ujędrnienia i redukcji cellulitu, zalecamy włączenie zabiegów Icoone Laser lub Endermologii Alliance.

Zalecenia przed zabiegiem

Dwa dni przed zabiegiem rozpocznij nawadnianie organizmu – pij 2-3 litry wody dziennie. W dniu zabiegu załóż wygodne, luźne ubranie.

Miejsce zabiegowe powinno być pozbawione włosów – zalecamy dokładne ogolenie.

Przebieg zabiegu

Na skórę nałożymy żel przewodzący. Następnie przyłożymy do ciała głowicę zabiegową i będziemy wykonywać okrężne ruchy w trakcie emitowania fal radiowych i akustycznych. W trakcie zabiegu będziesz odczuwała drgania oraz ciepło przypominające masaż gorącymi kamieniami. Czas trwania zabiegu to około 20 minut.
zabiegi emtone urzadzenie katowice

Po zabiegu

Po zabiegu Twoja skóra przez chwilę będzie zaczerwieniona. To oznacza, że tkanki osiągnęły właściwą temperaturę, a w Twoim ciele rozpoczął się proces działania zabiegu.

 

Przez 4 dni po zabiegu intensywnie nawadniaj skórę pijąc minimum 2 l wody dziennie. Dzięki temu osiągniesz lepsze efekty. Twój organizm szybciej pozbędzie się uwolnionego tłuszczu i toksyn.
Skóra po zabiegu może być przesuszona – nawilżaj ją standardowym balsamem do ciała.

Przykładowe prace

zabiegi emtone redukcja cellulitu efekt01 katowice
zabiegi emtone redukcja cellulitu efekt katowice
zabiegi emtone redukcja cellulitu efekt katowice
zabiegi emtone redukcja cellulitu efekt katowice

Przeciwwskazania

BTL EmTone cena

BTL EmTone – sprawdź nasz cennik 

Umów się na zabieg BTL EmTone

Zadzwoń 32 355 59 00

salon urody katowice
Odtwórz film na temat salon beauty katowice