BTL Embody

Rzeźbienie mięśni

brzucha i pośladków

Czy Embody to zabieg dla Ciebie?

Zabieg Embody będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem, jeśli:

Jakie korzyści przyniesie Ci zabieg?

korzyści zabieg btl embody katowice

Kilka słów o technologii HIFEM

Twoim wsparciem w drodze do upragnionego celu będzie technologia HIFEM.
Energia HIFEM jest skuteczna w rozbudowie mięśni, ponieważ potrafi wywołać i utrzymać przez wiele sekund supramaksymalne skurcze. Mówiąc najprościej „ćwiczy” mięśnie ze znacznie większą mocą i częstotliwością, niż jest to możliwe podczas jakiegokolwiek treningu. HIFEM (High-Intensity Focused Electromagnetic Technology) to zaawansowana technologia elektromagnetyczna o wysokiej intensywności. Wywołuje selektywnie, czyli wybiórczo, ponadmaksymalne skurcze mięśni. Dzięki temu pobudza: wzrost włókien kurczliwych, tworzenie nowych białek i rozrost włókien mięśniowych.

skurcze miesni zabieg btl embody katowice
Pojedynczy zabieg Embody wywołuje ok. 20 tysięcy skurczów mięśni. To tak, jakbyś w pół godziny zrobiła 20 tysięcy brzuszków czy przysiadów.

Jak Embody buduje mięśnie ?

Podczas treningu EMBODY tkanka mięśniowa musi przystosować się do ekstremalnego treningu, dlatego pod wpływem skurczów przebudowuje swoją strukturę.

Wytwarza nowe włókna mięśniowe, zwiększa gęstość i objętość mięśni, co powoduje, że są one większe, lepiej napięte i bardziej widoczne.

Jak wykonywany jest zabieg [wideo]

Jak Embody spala tłuszcz?

Ponieważ w trakcie zabiegu BTL EMBODY mięśnie wykonują ponadmaksymalne skurcze, mózg otrzymuje informację, że potrzebna będzie energia i to w ekstremalnych dawkach. Dlatego organizm uwalnia potężną ilość energii z najbliżej położonych komórek tłuszczowych. Efekt kaskadowy uruchamia intensywną lipolizę. I tak dochodzi do spalenia tkanki tłuszczowej znajdującej się w sąsiedztwie kurczących się mięśni.

Jak często wykonujemy trening Embody?

Treningi brzucha i pośladków trwają 30 minut. Powtarzamy je co 2-3 dni. Optymalna seria składa się minimum z 4 zabiegów. Efekty oceniamy po 2-4 tygodniach od ostatniego treningu BTL EMBODY.

Twoja Gwarancja Jakości i Bezpieczeństwa

O skuteczności BTL EMBODY / BTL EMSCULPT w rzeźbieniu mięśni brzucha i modelowania pośladków świadczy rekomendacja Amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków. HIFEM jest jedyną zatwierdzoną przez FDA procedurą do rozbudowy tkanki mięśniowej w tych obszarach. Dodatkowo, skuteczność i bezpieczeństwo BTL EMBODY zostały przetestowane za pomocą renomowanych metod naukowych (rezonans magnetyczny, tomograf komputerowy, USG i histologicznie) w 13 niezależnych badaniach klinicznych w USA.

Przeciwwskazania do zabiegu

EMBODY jako zabieg treningowy ma krótką listę przeciwwskazań.

Standardowo nie wykonuje się go u kobiet w ciąży i karmiących.

Przeciwwskazaniem są choroby nowotworowe i psychiczne oraz metalowe implanty w okolicy zabiegowej (w tym miedziana wkładka domaciczna przy treningu pośladków).
Zabieg EMBODY® nie jest także dla osób z rozrusznikiem serca, niewydolnością płuc i niektórymi chorobami serca.

BTL Embody cena

Zabiegi wyszczuplające, likwidujące cellulit, ujędrniające – sprawdź nasz cennik skutecznych terapii łączonych.

Umów się na zabieg BTL Embody

Zadzwoń 32 355 59 00

salon urody katowice
Odtwórz film na temat salon beauty katowice